KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10335729
*
nr 1033 5729
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Blandteknik, Bertil Norén (1889-1934), 76x55
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2016
kl 18:32:59
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bertil norén blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47
*
Bertil Norén
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
nr 1033 5729
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Blandteknik, Bertil Norén (1889-1934), 76x55
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bertil norén blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47